Oferta 

 

Wykonawstwo


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy kompleksową realizację prac termorenowacyjnych i remontowo budowlanych:

  • docieplanie budynków
  • likwidacja skażeń mikrobiologicznych ścian
  • docieplanie stropodachów
  • renowacja i usuwanie materiałów zawierających azbest
  • wzmacnia konstrukcji budynków
  • prace wysokościowe
  • prace budowlane i remontowe
  • prace projektowe
  • prace audytorskie
  • przygotowanie inwestycji (również pod kątem jej finansowania).

Posiadamy własną bazę sprzętową, materiałową oraz środki transportu, gwarantujące naszym klientom krótki czas realizacji inwestycji. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem budowlanym oraz nowoczesnym systemem rusztowań elewacyjnych.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską i wykonawczą posiadającą uprawnienia i wieloletnie doświadczenie zapewniające najwyższą jakość wykonywanych prac.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacją na temat cen i wykonania prac z w/w zakresów prosimy o kontakt telefoniczny na nr 012 294 27 75 lub o zarejestrowanie sie na naszej stronie internetowej (kliknij tutaj) a nasz konsultant skontaktuje sie z Państwem.


 

Audyty i projekty

 

 

 

 

 

 

 

Do zadań stawianych przez naszych klientów podchodzimy kompleksowo. Jesteśmy w stanie zrealizować nie tylko prace remontowo-budowlane lecz także projekty architektoniczno-techniczne dla przedsięwzięć, które zamierzają Państwo z nami zrealizować.


Dzięki dużemu doświadczeniu opracowywane przez nas projekty pozwalają na optymalizowanie kosztów, maksymalne skrócenie czasu prac oraz ograniczenie ewentualnych komplikacji przy realizacji inwestycji. Proces inwestycyjny staramy się traktować kompleksowo i wspomagać naszych klientów na każdym z etapów jego realizacji.

Dlatego też firma GOŁUSZKA, posiadając odpowiednie zaplecze sprzętowe oraz doświadczonych współpracowników, świadczy usługi audytorskie.

 

Warto bowiem, myśląc o zadaniach termomodernizacyjnych skorzystać z możliwości dofinansowania inwestycji. Wielkość dopłat wahać się od 25 do nawet 80% wartości inwestycji. Najważniejszym i dotychczas najpopularniejszym źródłem współfinansowania inwestycji termomodernizacyjnych jest Ustawa o Wspieraniu inwestycji termomodernizacyjnych. Jej przepisy umożliwiają sfinansowanie do 25% wartości kredytu zaciągniętego na wykonanie zadań termomodernizacyjnych.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacją na temat  wykonania audytu energetycznego lub projektu budowlanego prosimy o kontakt telefoniczny na nr 012 294 27 75 lub o zarejestrowanie sie na naszej stronie internetowej (kliknij tutaj) a nasz konsultant skontaktuje sie z Państwem.

 

 

Okablowanie strukturalne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prace termorenowacyjne prowadzone przy budynkach mieszkalnych stają się doskonałą okazją do wykonania instalacji okablowania strukturalnego w obrębie remontowanego budynku.

Nowoczesne systemy okablowania zostają umiejscowione pod elewacją, co jest szczególnie istotne w budynkach nie mających wyodrębnionych pionów komunikacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu znikają z klatek schodowych szpecące kanały instalacyjne, w których znajdują się bardzo często instalacje sieci kablowych, domofonowych, dostępu do Internetu czy zdalnego dozoru.

Nasi projektanci z wykorzystaniem nowoczesnych systemów okablowania wiodących światowych producentów, przygotowują rozwiązania dedykowane dla konkretnego przypadku. W związku z połączeniem prac termorenowacyjnych z wykonaniem instalacji okablowania strukturalnego oprócz oczywistego efektu estetycznego i użytecznego należy spodziewać się dużych oszczędności. Atrakcyjność budynku wzrasta, zostaje on przygotowany do zastosowania idei inteligentnego budynku.
Właściwie wykonane okablowanie strukturalne staje się szkieletem dla wszystkich instalacji sieci logicznych wewnątrz budynku.

Idąc krok dalej możemy zaproponować lokatorom budynku w ten sposób okablowanego cały szereg usług:
- dostęp do Internetu
- telewizję zbiorczą
- monitoring
- domo/wideofony
- tanią telefonię IP


Dostęp do Internetu

 

Przedstawiamy ofertę zawierającą rozwiązanie techniczne umożliwiające podłączenie do Internetu bloków administrowanych przez spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkańców czy niezależnych administratorów, na bardzo korzystnych warunkach, dające nieograniczony czasowo (stały) dostęp.

Nie trzeba godzinami czekać, aż modem się połączy z siecią, połączenie z Internetem utrzymywane jest stale, bez względu na to czy łączysz się rano, w środku dnia, wieczorem czy późną nocą - korzystaj z sieci tak jak lubisz, bez żadnych ograniczeń.
Nasi klienci są wolni od zagrożeń, jakie niosą programy, które bez wiedzy użytkownika wybierają połączenia z numerami 0-700.

Naszym abonentom udzielamy darmowych i fachowych porad w zakresie doboru oprogramowania, oraz kupna akcesoriów komputerowych lub całego komputera. Zaopatrujemy się u dużych dystrybutorów, przez co oferowane ceny są niższe niż w większości sklepów komputerowych.

Sieci budowane oraz zarządzane przez naszą firmę są pod stałym, zdalnym nadzorem administratorów. Gwarantuje to ciągłość w dostarczaniu naszych usług. Zapewniamy szybki serwis i szybką reakcję na każdy sygnał o powstałym problemie, co gwarantuje umowa (24h/dobę telefon alarmowy).

Spółdzielniom, wspólnotom i administratorom oferujemy możliwość połączenia administrowanych bloków i osiedli w jedną rozległą sieć, dzięki czemu można ograniczyć koszty administracji budynkami.

 

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacją na temat wykonania prac z w/w zakresów prosimy o kontakt telefoniczny na nr 012 294 27 75 lub o zarejestrowanie sie na naszej stronie internetowej (kliknij tutaj) a nasz konsultant skontaktuje sie z Państwem

 

 

Telewizja, Monitoring

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Standardem w obecnych czasach stało się zabezpieczenie przez administratorów budynków dostępu do telewizji w administrowanych mieszkaniach.

Sieci kablowe prześcigają się w coraz to nowych ofertach lecz w trudnych ekonomicznie czasach nie bez znaczenia pozostaje zabezpieczenie podstawowego pakietu kanałów telewizyjnych dla każdego mieszkańca.

Nasza oferta obejmuje instalację zbiorczej sieci antenowej, w której istnieje możliwość odbioru kanałów telewizji publicznej jak też niektórych, niekodowanych kanałów telewizji komercyjnej takich jak TVN czy Polsat.

 

Systemy okablowania strukturalnego są pierwszym krokiem do stworzenia systemu monitoringu klatek schodowych, wiatrołapów i wejść do klatek.
Oferujemy monitoring w wariantach dla:
- administratora budynku
- mieszkańca budynku

 

W zależności od potrzeb i posiadanego sprzętu, istnieje możliwość podglądu obrazu z kamer zarówno na monitorach komputerów zainstalowanych w mieszkaniach jak również zwykłych telewizorach.

System kamer zainstalowany w budynku podnosi bezpieczeństwo mieszkańców jak i komfort oferowanych mieszkań. Ogranicza spotykany często w budynkach mieszkalnych wandalizm, a w momencie prowadzenia rejestracji obrazu z kamer umożliwia szybkie dotarcie do sprawcy czynu karalnego.

 

 

Wideofony, telefonia IP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalacje domofonowe to już standard w naszych domach. Od dłuższego czasu w naszej ofercie znajdują się również systemy wideofonów umożliwiające podgląd osób pragnących dostać się do budynku.

Prace termorenowacyjne są doskonałym momentem do wymiany bądź modernizacji istniejącego sytemu dozoru. Daje to możliwość przejścia na nowoczesny system domo/wideofonowy z zachowaniem estetyki elewacji budynku.

 

Hitem ostatnich miesięcy staje się telefonia sąsiedzka z możliwością wykorzystania taniej telefonii IP przy kontaktach z innymi abonentami sieci publicznej. Nasza firma wprowadziła do oferty szeroką gamę telefonów umożliwiających zarówno bezpłatne konwersacje wewnątrz naszej sieci jak również wykorzystanie łączy internetowych przy komunikacji zewnętrznej. Telefony o których mowa mogą być podłączane do komputera za pomocą gniazda USB jak również bezpośrednio do administrowanej przez nas sieci.

 

Na etapie prac termorenowacyjnych budynku jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć kompleksową usługę mającą na celu podwyższenie standardu i jakości życia mieszkańców remontowanego budynku z wykorzystaniem nowoczesnych technologii dostępnych na rynku.

Służymy nie tylko dobrą radą na etapie wykonania projektu ale również zapewniamy serwis powdrożeniowy i obsługę posprzedażną w pełnym zakresie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacją na temat wykonania prac z w/w zakresu prosimy o kontakt telefoniczny na nr 012 294 27 75 lub o zarejestrowanie sie na naszej stronie internetowej (kliknij tutaj) a nasz konsultant skontaktuje sie z Państwem.Login:
Hasło:
[przypomnienie]

INFOLINIA: 12 294-27-75

Wszelkie Prawa Zastrzeżone ® Liczba odwiedzin: 104150