O nas 

 

 

Firma Budowlana „Gołuszka” powstała w 1990 roku. Jako jedna z pierwszych na rynku budowlanym Polski południowej zaczęła stosować profesjonalne systemy ociepleń obiektów. Nowoczesne technologie oraz bardzo szeroki asortyment materiałów pojawiających się na rynku budowlanym wymuszają ścisłą specjalizację w prowadzeniu tego typu prac. Ukierunkowanie naszej działalności na termorenowację sprawiło, że po ponad dwudziestu latach działalności możemy wykazać się wykonaniem ponad 1.700.000 m2 dociepleń głównie na terenie małopolski.


Duży potencjał naszej firmy wynika również z faktu posiadania własnej bazy sprzętowej, która pozwala na optymalne pod względem kosztów i terminów, realizowanie zleconych prac.


Zdobyte doświadczenia sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem. Będąc doświadczonym wykonawcą możemy sprostać wszelkim wymogom technologicznym i estetycznym stawianym przez inwestorów.
Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników, co sprawia, że wiodący producenci materiałów budowlanych przyznali nam certyfikaty wykonawcze. Współpracujemy m.in. z firmami: ATLAS, AUSTROTERM, BASF, BAUMIT,BOLIX, CAPAROL, CERESIT, CHEMIPLAST, DRYVIT, ISOVER, KABE, KREISEL, ROCKWOOL, STO-ISPO, TERMOORGANIKA … Login:
Hasło:
[przypomnienie]

INFOLINIA: 12 294-27-75

Wszelkie Prawa Zastrzeżone ® Liczba odwiedzin: 104147