KONFERENCJA STYCZEŃ 2011 
2011-02-01

KONFERENCJA


„Interaktywne zarządzanie” oraz „Termorenowacja wczoraj i dziś”


28-29 stycznia 2011r.
Chochołowy Dwór, 32-048 Jerzmanowice 54A


W dniach 28-29 stycznia 2011r. w Jerzmanowicach w „Chochołowym Dworze odbyła się konferencja poświęcona „Interaktywnemu Zarządzaniu” oraz „Termorenowacji wczoraj i dziś” Organizatorami konferencji byli Gołuszka Firma Budowlana s. j. , Ceresit oraz  Klinika Budowlana, która jest równocześnie pomysłodawcą nowego projektu nazwanego udt24.pl 


Zarządcy Spółdzielni Mieszkaniowych, Zarządcy Nieruchomości oraz Wspólnoty Mieszkaniowe, dla których dedykowana była konferencja mogli zapoznać się z Ogólnopolskim Systemem Zarządzania Budynkami udt24.pl przygotowanym dla ułatwienia pracy zarządcy. Przedstawione zostały podstawy działania bezpiecznego i łatwego w obsłudze programu, dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej, realizującego kluczowe funkcje konieczne do profesjonalnego zarządzania nieruchomościami. Od prowadzenia kalendarza działań na budynku, przez przechowywanie dokumentacji budynku w formie elektronicznej, prowadzenie procesu zapytań ofertowych do fachowców, dostęp do bazy fachowców (projektanci, audytorzy, kosztorysanci, ubezpieczyciele, ...) i wiele innych.

Do udziału w konferencji została również zaproszona firma informatyczna Multimedia Communication oferująca nowoczesne oprogramowania multimedialne współuczestnicząca w tworzeniu systemu udt24.pl . Specjalizująca się w produkcji rozwiązań informatycznych z branży budowlanej (m.in. Austrotherm Baumit, Bolix, Ceresit/Henkel, Dryvit, Fakro, Greinplast, Weber, Isover, Kabe, Knauf, Selena, Sto, Sokółka, Rigips, Rockwool, Viessmann, Xella.)  


Drugi blok tematyczny związany był z „Termorenowacją wczoraj i dziś” . Obejmował wystąpienie jednego z wiodących producentów chemii budowlanej firmy CERESIT (Henkel Polska Sp. z o.o.) Przedstawione zostały zagadnienia związane z renowacją starego budownictwa, naprawą konstrukcji żelbetowych balkonów i tarasów, hydro-izolacją  balkonów tarasów i fundamentów. Wystąpienie obejmowało także metody renowacji i naprawy systemów dociepleń na przykładzie systemu Ceresit Ceretherm Reno, stosowanego w sytuacji poważniejszych ubytków lub gdy pierwotna warstwa ocieplenia ma niewystarczającą grubość i tym samym niewłaściwą izolacyjność.

Termorenowacja od strony wykonawczej opisana została przez współorganizatora konferencji Firmą Budowlaną Gołuszka s. j. zajmującą się kompleksową realizacją prac termomodernizacyjnych i remontowo budowlanych.
Login:
Hasło:
[przypomnienie]

INFOLINIA: 12 294-27-75

Wszelkie Prawa Zastrzeżone ® Liczba odwiedzin: 98237