Szanowni Państwo . 
2006-03-20

Rok 2005 był dla nas szczególnie ważny. W tym roku obchodziliśmy bowiem podwójne święto: 15 lecie firmy GOŁUSZKA i przekroczenie 1.000.000 m2 ocieplonych elewacji! I choć jesteśmy dumni z obu tych faktów, nie ustajemy w pracy nad rozwijaniem i polepszaniem naszej oferty


Od lat nasze działania koncentrują się na zapewnieniu partnerom i klientom profesjonalnej, rzetelnej obsługi. Firma GOŁUSZKA posiada własną bazę sprzętową, środki transportu, ponad 20.000 m2 rusztowań oraz przeszkolone i doświadczone ekipy wykonawcze.Współpraca ze wszystkimi wiodącymi producentami dociepleń oraz posiadanie własnej hurtowi gwarantuje naszym partnerom szybką obsługę i korzystne warunki zakupów.

Niezwykle wysoko cenimy sobie dobre stosunki z dostawcami dlatego jako uznani i sprawdzeni partnerzy, ściśle współpracujemy z producentami podczas wdrożeń nowych produktów.

Staramy się również wspomagać naszych klientów i partnerów na każdym z etapów realizacji inwestycji. Oprócz prac wykonawczych, świadczymy kompleksowe usługi projektowe i audytorskie. Wiemy, że prace te wymagają nie tylko wiedzy lecz również wieloletniego doświadczenia, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy zespół sprawdzonych audytorów, z którymi mamy przyjemność pracować od lat.

Po kilkunastu latach pracy wiemy, że jedną z części atrakcyjnej oferty i gwarantem powodzenia każdego przedsięwzięcia jest dobra komunikacja z partnerami. W związku z tym od grudnia 2005 roku uruchomiliśmy infolinię (012 294 27 75) oraz zmodyfikowaliśmy system obsługi klienta. W tej chwili każda z realizowanych przez nas inwestycji będzie miała przypisanego opiekuna, który na bieżąco będzie odpowiedzialny za sprawną i terminową realizację zleceń.

W ofercie firmy GOŁUSZKA znajdują się m.in.: :
- docieplanie budynków i stropodachów,
- wzmacnianie konstrukcji,
- prace budowlane i remontowe,
- prace projektowe i audytorskie,
- przygotowanie inwestycji (również pod kątem jej finansowania).

Szczegółowy zakres naszych usług, przykłady realizacji oraz pełną informację o firmie znajdą Państwo na naszej stronie. Serdecznie zapraszam, do zapoznania się z jej treścią oraz osobistych kontaktów z naszym personelem.Z poważaniem,
Wiesław GołuszkaLogin:
Hasło:
[przypomnienie]

INFOLINIA: 12 294-27-75

Wszelkie Prawa Zastrzeżone ® Liczba odwiedzin: 98235