Klinika Budowlana – Partnerstwo w służbie Zarzadcy Nieruchomości 
2007-11-02

 „Klinika Budowlana – Partnerstwo w służbie Zarzadcy Nieruchomości” - szkolenie dla Zarządców

 

W dniach 16-17 listopada w w Lipnicy Murowanej odbyło się szkolenie poświęcone efektywnemu planowaniu i realizacji praz modernizacyjnych. Organizatorem szkolenia była Gołuszka Firma Budowlana, która równocześnie jest pomysłodawcą nowego projektu nazwanego Kliniką Budowlaną.

Celem działania Kliniki jest kompleksowe wsparcie Zarządcy od porady, przez plany działań, projekkty i audyty, finansowanie, zapewnienie kadry, koordynację i serwis. Wszystko dotyczy zagadnień związanych z modernizacją, renowacją czy termomodernizacją budynków.
Takie przesłanie niosło za sobą również zorganizowane szkolenie.


Uczestnicy, którymi byli Zarządcy Nieruchomości, poznali zasady działania Kliniki oraz zakres oferty, którą przygotowano dla ułatwienia pracy zarządcy. Przedstawione zostały również konkretne przykłady ralizacji modernizacji w partnerstwie, korzyści, jakie wynikają ze współpracy projektantów, audytorów, banku oraz wykonawcy oraz problemy, których można uniknąć dzięki wspólnej realizacji prac. Każdy z bloków tamtycznych prowadzony był przez doświadczonego w danym temacie Partnera Kliniki Budowlanej. Do udziału w szkoleniu i poprowadzenia bloku tematycznego zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele firm i dziedzin: Grzegorz Kowalski – audytor energetyczny, Przemysław Rogula – Archi-System, Izabela Łuszczak - Bank DnB NORD Polska, Dorota Wala - Halama, Generali TU, Janusz Tuleja, Bolix, Marcin Feliks, Austrotherm, Robert Chudzik, Koelner, Maciej i Leszek Krakowski, Multimedia Communication.


Wszyscy uczestnicy szkolenia (50 osób) potwierdzili w ankietach oceniajacych szkolenie, że Klinika Budowlana jest odpowiedzią na rosnące potrzeby Zarządców w zakresie wsparcia eksperckiego. Część z nich już aktywnie uczestniczy w działaniach Kliniki, pozostali zadeklarowali wolę współpracy poprzez złożenie formularzy członkowskich.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom i sponsorom za zaangażowanie i aktywny udział w przeprowadzonym spotkaniu.

 Login:
Hasło:
[przypomnienie]

INFOLINIA: 12 294-27-75

Wszelkie Prawa Zastrzeżone ® Liczba odwiedzin: 98237