Termoorganika radzi cz.II 
2006-03-29

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacją na temat cen i wykonania docieplenia domu lub zakupem styropianu firmy Termoorganika prosimy o kontakt telefoniczny na nr 012 294 27 75 lub o zarejestrowanie sie na naszej stronie internetowej (kliknij tutaj) a nasz konsultant skontaktuje sie z Państwem


Dzięki współpracy z jednym z największych polskich producentów styropianu, firma Termo Organika, przedstawiamy państwu cykl porad dotyczących docieplenia domu.

W części II doradzimy Państwu jakiego styropianu użyć do ocieplenia poczczególnych części domu.


Cała flota Termo Organiki
Termo Organika to jedna z najszybciej rozwijających się firm w polskiej branży budowlanej. Produkuje ona wszystkie rodzaje styropianu jakich możemy potrzebować przy remoncie lub budowie domu.

Który rodzaj styropianu do czego się nadaje?


Styropian w kropki
Ciemne kropki na Dalmatyńczyku to kawałeczki specjalnego styropianu z dodatkiem grafitu. Dalmatyńczyk ma najwyższe parametry techniczne i użytkowe.
Jest przeznaczony do izolacji wielu części domu.
Istnieje kilka odmian Dalmatyńczyka o różnej gęstości styropianu.

Przedstawiamy Państwu szkic domu, na którym zaznaczono wszystkie rodzaje Dalmatyńczyka; Termo 50, Termo 70, Termo 100, Termo 200 oraz pokazano, gdzie je należy stosować. 

Nowa era izolacji – TERMO-l

Drugim rynkowym hitem Termo Organiki jest styropian Termo Lambda.

W przeciwieństwie do tradycyjnego styropianu ma stalowoszary kolor, który zawdzięcza grafitowi. Dzięki niemu Termo Lambda ma niespotykanie niski, współczynnik przewodności cieplnej l=0,032[W/mK], co jest wynikiem o 30% lepszym niż klasyczne produkty termoizolacyjne.


Cicho, ciszej – TERMO-D
Nowoczesne budownictwo wymaga nie tylko perfekcyjnej izolacji termicznej, ale i akustycznej. Płyty styropianowe Termo-D to jeden z nielicznych materiałów, który nie tracąc własności izolacyjnych pozwala osiągnąć zarazem bardzo wysoki poziom tłumienia hałasu.


Tam gdzie jest mokro – TERMO-W
Do izolacji fundamentów Termo Organika proponuje płyty styropianowe o obniżonej chłonności wody. Niski współczynnik przewodności cieplnej, bardzo duża odporność na wilgoć oraz wysoka wytrzymałość na ściskanie pozwalają zastosować ten materiał wszędzie tam, gdzie jest wilgotno i występują duże obciążenia.


Na dach – TERMO-K
Płyty TERMO-K mogą być stosowane w termoizolacji wszelkiego rodzaju dachów krokwiowych zarówno w przypadku poddaszy użytkowych
 

Dziękujemy Firmie;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

za udostępnione materiałyLogin:
Hasło:
[przypomnienie]

INFOLINIA: 12 294-27-75

Wszelkie Prawa Zastrzeżone ® Liczba odwiedzin: 98235